Monitor plafon Ampire OHV156-HD 15,6''
ATENȚIE: Ultimele bucăți în stoc!
Disponibilitate Data:
Noul monitor OHV156-HD Full-HD de la Ampire este un monitorHD ultra-subțire de 30 mm pe înălțime. Are o intrare HDMI șivideo. Puteti de asemenea, prin intermediul interfeței USB sa urmariti diverse formate video, audio și imagini.
Caracteristici tehnice:
ECHIPAMENTE
Intrări: HDMI, AV (RCA), USB
Ieșire: AV (RCA, disponibil numai, în cazul în care de intrare AV)
Transmițător infraroșu pentru căști fără fir (HP301)
Iluminat integrat cu 8 LED-uri (comutare)
Iluminat Built-albastru înconjurător (comutare)
Taste funcționale cu iluminare de noapte albastru
Telecomanda cu infrarosu
DISPLAY
Dimensiune ecran: 39,6 cm (15,6 ")
AUO High Definition 3D LED Panel Digital
Rezolutie: 1920 x 3 (RGB) x 1080 pixeli
Luminozitate:> 300 nits
Contrast:> 500: 1
Unghi de vizualizare orizontal: 140 °
Unghi de vizualizare vertical: 120 °
262.000 de culori
Iluminare de fundal cu LED-uri
Standard video: PAL / NTSC
Redare USB
Video: MPEG1 / 2/4, RM, RMVB, MOV, DIVX, MJPEG
Audio: WMA, MP3, M4A, AAC
Imagini: BMP, JPEG, GIF, PNG, TIFF
Acceptă până la hard disk-uri de 500GB NTFS formatat USB
MAI MULTE INFORMATII
Tensiune de alimentare: 11-14 volți DC
Consum de energie: 1,78A
Stare normală curent atunci când aprindere: 0.04A
Curentul de repaus cu contactul decuplat: 0.00A
Temperatura de operare: -10 ° C la + 70 ° C
Monitor Dimensiuni închis: 410x320x30mm
Monitor Dimensiuni deschide: 410x320x260mm